דיני עבודה
 
 

עורך דין דיני עבודה לייצוג מועסקים ומפוטרים

 
 
העבודה היא חיינו אבל לא בשבילנו, אומר המשפט הידוע. אך אם להניח לרגע את ההומור בצד, העבודה היא באמת חלק מהותי בחיינו, ואף אחת הדרכים בהן אנו מגדירים את עצמנו. עם זאת, היא לא מי שאנחנו. אף על פי כן, מי שאנחנו באמת, בא לידי ביטוי בצורה יוצאת דופן דווקא במקום העבודה. אמת זו נכונה במיוחד כאשר דברים משתבשים ומגיע השלב בו מתעורר הצורך בפנייה לבית דין לענייני עבודה.

 
אף על פי שבעלי עסקים ומנהלים רבים מייעצים האחד לשני מה לעשות במקרה כזה או אחר, ובשיחות ארוחת הצהריים כל עובד הופך למומחה לענייני דיני עבודה, הרי שכאשר מגיע רגע האמת, אנשים מוצאים עצמם חסרי אונים אל מול המערכת, ומחלוקות רבות שנדמה היה כי עליהן יעלה וייפול דבר, מתמסמסות בקול ענות חלושה.
מרבית הסכסוכים שבין עובד ומעביד נסגרים עוד לפני שהם מגיעים לבית משפט, ובמרבית המקרים, גם לפני שמי מהצדדים פונה לעורך דין דיני עבודה. אולם יש מקרים בהם על עובד או מעביד לעמוד על שלו, ולא לסגת בשל החשש מתהליך משפטי מסורבל וממושך. במקרים אלו נבדלים האנשים העיקשים אשר יודעים לעמוד על שלהם והאנשים אשר מעדיפים לספוג נזקים בסדרי גודל משתנים ובלבד שלא יהיה עליהם לנקוט צעדים.

 
גם אם אינכם יודעים איזה מן סוג אתם, הצעד הראשון בבחינת מקרים של תביעות בנושא עבודה, הוא לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי ראשוני אצל עורך דין דיני עבודה.
גורם מקצועי זה המתמחה בהיבטים החוקיים הנוגעים ליחסי עובד-מעביד, יוכל לבחון את פרטי המקרה ולייעץ לכם מה הדרך הטובה ביותר לנהוג במקרה וכיצד להגיב, אם בכלל.

עורך דין דיני עבודה לייצוג מעסיקים

עם תחומי העיסוק של עורך דין דיני עבודה עבור מעסיקים ניתן למנות שירותים כגון סיוע בהליכי פיטורים, עריכת חוזי עבודה, ייצוג בבית דין לעבודה וברשויות שיפוט של ארגונים כגון הסתדרות העובדים ועוד. כמו כן, יכול עורך הדין לייעץ למעסיק בדבר מתי ניתן ומתי צריך לפתוח נגד עובד בהליכים משמעתיים ואף בהליכים משפטיים. 

עורך דין דיני עבודה לייצוג מועסקים ומפוטרים

עם תחומי העיסוק של עורך דין דיני עבודה עבור עובדים ומפוטרים ניתן למנות שירותים כגון בחינת חוזי עבודה, ייעוץ במקרים של הרעת תנאים, הלנת משכורות, הפרת חוזה, וכן במקרים של פיטורים שלא כדין. כמו כן, משמשים עורכי דין המתמחים בדיני תקשורת לייצוג העובד או המפוטר בפני ערכאות משפטיות שונות הנוגעות לדיני עבודה, וכן בוועדות משמעת.

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
 

 

דרך מנחם בגין 48, מגדלי אביב, תל אביב 
טל': 3218640 - 072   פקס: 6397304 - 03  דוא"ל:lawyers@kaisman-law.co.il
 

          דיני עבודה - עורך דין דיני עבודה - ייעוץ משפטי

 
Show Profile