דיני עבודה
 
 

עורך דין דיני עבודה

 
 

משרד עורכי דין לדיני עבודה, ערן קייזמן  נוסד בשנת 1988 והוא מהמשרדים המובילים בתחום דיני עבודה. המשרד מעניק ייעוץ וסיוע משפטי בכל תחומי משפט העבודה:

  • סיוע בהליכי פיטורים 
  • בדיקת זכויות עם סיום העסקה, פיטורים ו/או פרישה לגמלאות
  • עריכה ובדיקה של חוזי עבודה
  • ייצוג בבתי הדין לעבודה וברשות השיפוט של ההסתדרות
  • הגשת תביעות לבתי הדין לעבודה
  • ייצוג עובדים בהליכי פירוק או פשיטת רגל של המעביד
  • ועוד

 עורך דין דיני עבודה - ערן קייזמן

המשרד מתמחה בתחום הדין המשמעתי ומעניק ייעוץ וסיוע משפטי בכל מגוון הליכי המשמעת, לרבות הגשת ערעורים לבתי המשפט המחוזיים ובית המשפט העליון.

 ערן קייזמן הוא בוגר אוניברסיטת תל אביב, והוסמך כעורך דין בשנת 1986. את התמחותו עשה במשרד עורך הדין אלי זוהר, ועבד כפרקליט פלילי בפרקליטות מחוז מרכז.


עורך דין לדיני עבודה - קייזמן, חבר באגודה לרפואה ומשפט והינו בעל הכשרה מקצועית כמגשר. עו"ד דיני עבודה, קייזמן נסיון עשיר בטיפול בהליכי משמעת הקשורים לעבודתם של העוסקים במקצועות הרפואה והבריאות.

 

 
עורך דין דיני עבודה - חדר ישיבות

התמחותו הרחבה של עו"ד קייזמן בתחום הדין המשמעתי, בשילוב ניסיונו כפרקליט פלילי, מכשירים אותו להעניק סיוע מקצועי לעובדים בכירים הנקלעים למשבר במקום עבודתם - משבר העשוי להוביל לפיטוריהם, להשעייתם, לפגיעה בשמם הטוב או להרעה בתנאי העסקתם.

עו"ד קייזמן מעורב באופן אישי בטיפול בכל תיק, ולקוחות המשרד זוכים ליחס אישי חם ומסור.


 
עורך דין דיני עבודה 

למידע נוסף ולתיאום פגישת ייעוץ צרו קשר.עורך דין דיני עבודה זכויות וחוקים:שנים רבות נאבקו עובדים בארץ ובעולם על מנת לקבל זכויות בסיסיות שיעוגנו בחקיקה. גם בישראל, תחום דיני העבודה מורכב ממספר רב של חוקים, חלקם משנותיה הראשונות של המדינה וחלקם מאוחרים יותר, המעגנים את זכויותיהם וחובותיהם של עובדים ומעבידים בישראל.

אך למרבה הצער, עובדים רבים לא מודעים לזכויותיהם. עובדים רבים סוברים שהמעסיק שלהם מעניק להם את כל זכויותיהם הקבועות בחוק. עובדים אחרים מודעים לכך שמעסיקם פוגע בהם, אך חוששים להתעמת עימו ולעמוד על זכויותיהם. מנגד, גם מעסיקים רבים לא מתמצאים בנבכי דיני העבודה ולא בטוחים מהן החובות שלהם אל מול עובדיהם, ומהן חובות העובדים כלפיהם. בדיוק עבור מקרים שכאלו חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין דיני עבודה.


עורך דין דיני עבודה  - יחסי עובד מעביד:


תחום דיני העבודה הוא אחד התחומים הענפים במערכת המשפטית, אשר נוגע לכל אחד ואחת מאיתנו. בין אם אתה שכיר/ה, עצמאי/ת, נער/ה עובד/ת, פרילנס או עובד/ת קבלן, תחום דיני העבודה ויחסי עובד-מעביד הם חלק בלתי נפרד משגרת היומיום שלך: שעות העבודה והמנוחה שלך או של עובדיך, ימי החופשה השנתיים שאתה מקבל / נותן, דמי מחלה, החזרי נסיעות, תנאים סוציאליים, פיצויי פיטורים ועוד. גם נושאים כמו אי שוויון ואפליה במקום העבודה, הסכמים קיבוציים, התארגנות ועד וכדומה הם חלק בלתי נפרד מיחסי העבודה והדינים בתחום.

ריבוי החוקים, צווי ההרחבה והפסיקה הענפה בתחום דיני העבודה, הופכים את ההתמודדות עימם למשימה קשה ומורכבת עבור העובד או המעביד הממוצע. לכן בכל סוגיה משפטית הקשורה לדיני העבודה, תמיד כדאי לפנות למי שמתמחה בתחום – עורך דין דיני עבודה. רק עורך דין דיני עבודה מתמצא בשלל חוקי העבודה הקיימים בישראל.  עורך דין דיני עבודה בקיא בפסיקות השונות ובתקדימים המשפטיים של בית הדין לעבודה. רק לעורך דין דיני עבודה יש את הידע המקצועי והכלים המשפטיים לייעץ ולסייע לכם בנוגע ליחסי עובד-מעביד ולייצג אתכם נאמנה בבתי הדין לעבודה, בהליכי בוררות או גישור.

פגיעה בזכויות בעבודה:


אם אתם סוברים שמעבידכם פוגע בזכויות הבסיסיות שלכם, אם אתם לא בטוחים מהם התנאים הסוציאליים שעליכם להעניק לעובדים שלכם, אם אתם מעוניינים לדעת האם חוזה העבודה שקיבלתם חוקי, אם אתם חושבים שפוטרתם שלא בצדק – פנו לעורך דין דיני עבודה לקבלת ייעוץ וסיוע משפטי.


משרד עורכי דין לדיני עבודה, ערן קייזמן מספק ללקוחותיו שירותים משפטיים מקצועיים ואמינים. המשרד בחר להתמחות אך ורק בתחום דיני העבודה על-מנת שיוכל להקדיש את מרב המאמצים והמשאבים לטובת התמקצעות בתחום דיני העבודה בלבד, ולספק ללקוחות המשרד את השירות המשפטי הטוב ביותר. ההתמחות בדיני עבודה בלבד מאפשרת לכל עורך דין דיני עבודה במשרד להתעדכן בפסיקות השונות ובתקדימים המשפטיים של בתי הדין לעבודה (האזוריים והארצי), לרבות פסיקות בג"צ הנוגעות לדיני העבודה. כך כל לקוח יוכל לקבל ליווי אישי ומסור ואת הטיפול המקצועי והטוב ביותר בענייניו.

 

 עורך דין דיני עבודה - זכויות וחוקים

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
 

 

דרך מנחם בגין 48, מגדלי אביב, תל אביב 
טל': 3218640 - 072   פקס: 6397304 - 03  דוא"ל:lawyers@kaisman-law.co.il
 

          דיני עבודה - עורך דין דיני עבודה - ייעוץ משפטי

 
Show Profile