דיני עבודה
 
 

ייעוץ משפטי

 
 
 
ייעוץ משפטי זה עניין חשוב ביותר, והוא מאפשר לכל אדם או ארגון להבין טוב יותר את מצבו המשפטי. לעיתים עובדים מרגישים כי נפגעו ממעסיקיהם, אך הם לא בטוחים האם יש להם עילה להגשת תביעה בבית משפט. מצד שני, לפעמים חברות מקבלות איומים על פנייה לבית משפט, והן רוצות לדעת מה הסטאטוס שלהן, והאם באמת עברו עברה. זהו הזמן המתאים ביותר לפנות לייעוץ משפטי.
עורך דין ערן קייזמן מעניק שירותי ייעוץ משפטי לעובדים ולמעסיקים, כאשר ניסיונו המקצועי כולל ייעוץ וליווי משפטי לממלאי תפקידים בכירים במשק כמו גם ייצוג של חברות וארגונים מובילים.
 

ייעוץ משפטי למעסיקים

מעסיקים זקוקים לעורך דין דיני עבודה שיעניק להם ייעוץ שוטף, זאת בהתייחס למגמות כלל ארגוניות או אישיות מול עובד ספציפי. כך למשל, חברה שחווה בעיות כלכליות מחליטה על צמצום בסבסוד הוצאות האוכל במקום לפטר עובדים. האם הצמצום הוא לגיטימי, או שמה מהווה הפרת תנאי עבודה, ובכך המעסיק עובר על חוקי העסקה? מצב אחר הוא החלטה לפטר עובד שאינו מקצועי, כאשר יש לו יכולת לטעון לאפליה, כמו למשל פיטורי אישה בהריון או אדם דתי. איך החברה יכולה לפטר עובד שכזה מבלי להסתכן התביעה משפטית?
כל הנושאים הללו ורבים נוספים עולים בכל חברה מדי יום ביומו. מסיבה זו חשוב ביותר שתמיד יהיה לחברה למי לפנות ולקבל תשובות אמינות שניתן לסמוך עליהן.
 
 ייעוץ משפטי

ייעוץ משפטי לעובדים

עובד, גם אם הוא מנכ"ל או סמנכ"ל, תמיד חלש יותר מהמעסיק שלו. המשמעות היא שפוטנציאל הפגיעה של המעביד בעובד גדול הרבה יותר מפגיעה אפשרית של העובד בחברה שבה הוא עובד. עובדים המרגישים כי נפגעו מהמעבידים שלהם צריכים קודם כל לגשת לייעוץ משפטי כדי לבחון האם באמת הייתה הפרה של דיני עבודה, וזאת מתוך מטרה להבין האם יש טעם בכלל לגשת לבית המשפט.
 

הפן הפסיכולוגי של הקשר בין עובד למעסיק

במרבית המקרים, העבודה היא לא רק עבודה, היא החיים שלנו. אנו מבלים בעבודה את רוב שעות היום, ולכן הציפייה שלנו היא לא רק למשכורת בסוף החודש אלא גם לצרכים פסיכולוגיים רבים: סיפוק, הגשמה עצמית, הערכה מצידם של המעסיקים ועוד. מסיבה זו, חשוב ביותר להתייחס לצד הפסיכולוגי של פיטורים, שכן העובד המפוטר מרגיש נבגד, הוא מרגיש שכל השקעתו הייתה לחינם, לעתים לא יודע מה קרה באמת שהוביל למהלך שכזה. כל התחושות הללו מתחזקות שבעתיים כשמדובר בעובד בכיר שבילה שנים רבות במקום העבודה שלו ועזר לקדם את החברה. התחושות הקשות הללו יכולות להוות בלבול בין כעס לבין הפרה של דיני עבודה. מסיבה זו אין לפנות להליכים משפטיים בטרם קיבלתם ייעוץ מפשטי מעורך דין דיני עבודה המכיר היטב את התחום.
 
ערן קייזמן, עורך דין דיני עבודה מנוסה ביותר שהציג בעבר עובדים בכירים רבים, מזמין אתכם לייעוץ משפטי מקצועי ויעיל. ההמלצות של עו"ד קייזמן יסייעו לכם להבין טוב יותר את מצבכם המשפטי ולהגיע להחלטות הנכונות.

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
 

 

דרך מנחם בגין 48, מגדלי אביב, תל אביב 
טל': 3218640 - 072   פקס: 6397304 - 03  דוא"ל:lawyers@kaisman-law.co.il
 

          דיני עבודה - עורך דין דיני עבודה - ייעוץ משפטי

 
Show Profile