דיני עבודה

 

מהם דיני עבודה?

 
תחום דיני העבודה הוא אחד התחומים הענפים במערכת המשפטית, אשר נוגע לכל אחד ואחת מאיתנו, גם לשכירים וגם לעצמאיים והוא כולל התייחסות למגוון היבטים, כולל: שעות עבודה ומנוחה, ימי חופשה, דמי מחלה, החזרי נסיעות, תנאים סוציאליים, פיצויי פיטורים, אי שוויון ואפליה במקום העבודה, הסכמים קיבוציים, התארגנות ועוד. ריבוי החוקים, צווי ההרחבה והפסיקה הענפה בתחום דיני העבודה, הופכים את ההתמודדות עימם למשימה קשה ומורכבת עבור העובד או המעביד הממוצע. לכן חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין דיני עבודה.
 

אנחנו עוסקים אך ורק בדיני עבודה!

 
משרד עורכי דין לדיני עבודה ערן קייזמן בחר להתמחות אך ורק בתחום דיני העבודה, על-מנת שיוכל להקדיש את מרב המאמצים והמשאבים לטובת התמקצעות בתחום דיני העבודה בלבד, ולספק ללקוחות המשרד את השירות המשפטי הטוב ביותר.
 
ההתמחות בדיני עבודה בלבד מאפשרת לכל עורך דין דיני עבודה במשרד להתעדכן בפסיקות השונות ובתקדימים המשפטיים של בתי הדין לעבודה (האזוריים והארצי), לרבות פסיקות בג"צ הנוגעות לדיני העבודה. כך כל לקוח יוכל לקבל ליווי אישי ומסור ואת הטיפול המקצועי והטוב ביותר בענייניו.
 

ייצוג מועסקים ומפוטרים

 
המשרד מייצג עובדים מועסקים ומפוטרים בפני ערכאות משפטיות שונות הנוגעות לדיני עבודה, וכן בוועדות משמעת.
 
  • ייצוג מועסקים – תנאים סוציאליים, החזרי נסיעות, בחינת חוזי עבודה, ייעוץ במקרים של הרעת תנאים, הלנת משכורות, הפרת חוזה, הסכמים קיבוציים, הקמת ועד ועוד.
  • ייצוג מפוטרים – פיטורים שלא כדין, פיצויי פיטורין, ייצוג בוועדת משמעת, אי שוויון ואפליה במקום העבודה, פיטורין בהיריון ועוד
 
לעורך הדין ערן קייזמן ניסיון רב בניהול מאבקים משפטיים למיצוי זכויות עובדים. הן בתביעות בבתי הדין לעבודה והן בבוררות בפני רשות השיפוט של ההסתדרות.
 
אם אתם סוברים שמעבידכם פוגע בזכויות הבסיסיות שלכם, אם אתם לא בטוחים מהם התנאים הסוציאליים שעליכם להעניק לעובדים שלכם, אם אתם מעוניינים לדעת האם חוזה העבודה שקיבלתם חוקי, אם אתם חושבים שפוטרתם שלא בצדק.
 
פנו לעו"ד ערן קייזמן לקבלת ייעוץ וסיוע משפטי: 072-3218640